صنعت پلی اتیلن
نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

کتب تخصصی مهندسی |دو کتاب در یک جلد

 

مولف و مترجم: آقای مهندس عباسعلی فتحعلی

1- کتاب تولید با فایبر گلاس

در این کتاب جهت شناخت ازکلیه سخت افزارهای ضروری مثل دستگاها ، ماشین الات ،ابزارها ، وسائل و دیگر سخت افزار به طور مشروح توضیح داده شده و دستورات چگونگی استفاده از کلیه سخت افزارها ، نصب و راه اندازی ، بهره گیری و چگونگی تولید با آنها همراه با تصاویر رنگی به نحوی ارائه گردیده که شناخت مناسبی از انها کسب گردد و به راحتی و سادگی بتوانیم از آن بهره برداری نمائیم.

2-کتاب ساخت قالب

در این کتاب ابتدا ساخت مدل که تعیین کننده کیفیت قالب میباشد توضیح داده شده و فرایندهای استفاده از ژلکت ، چگونگی انواع لایه گزاری در قالب یک تکه و چند تکه توضیح داده شده است و سپس به ساخت قالب آر.تی.ام. ، سازه های قالبها ، فاصله اندازها، آب بندیها، ابزارهای قالبسازی و دیگر موارد ضروری در ساخت قالب پرداخته شده است.

 

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

Social Icons

polyethylene industry

سایت صنعت پلی اتیلن دانشنامه و پایگاهی با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت لوله پلی اتیلن را برای استفاده عموم گردآوری نموده به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت لوله پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای دانشنامه لوله پلی اتیلن مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.