صنعت پلی اتیلن
نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

ماهنامه ساختمان و پليمر

جمعیت جهان به طور روز افزون در حال افزایش است و روند شهر نشینی نیز همراه با آن افزایش پیدا می کند. نیاز بالا به مسکن و همچنین سرعت در اجرا باعث شد که اولین بار بعد از جنگ جهانی دوم ، روشی با عنوان انبوه سازی صنعتی مسکن مورد استفاده قرار گیرد. طبق تعریف قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مصوب سال 1374 مجلس شورای اسلامی، سازنده انبوه مسکن به اشخاص حقیقی و حقوقی گفته می شود که توانمندی مدیریت و مسئولیت پدید آوری طرح ها، توانمندی تأمین و جذب سرمایه ،مدیریت تولید و عرضه مسکن و ساختمان را با استفاده از فناوری های نوین صنعت ساختمان و در چار چوب مقررات ملی ساختمان و سایر قوانین مربوط دارند و پروانه اشتغال به کار از وزارت مسکن و شهرسازی دریافت کرده اند.

با توجه به مسائلی که ذکر شد شرکت توسعه انبوه سازان سپهر اقدام به راه اندازی ماهنامه ای تحت عنوان ساختمان و پلیمر کرد ، که شناسنامه آن بدین شرح است :
دوره انتشار: ماهنامه
موضوع: آموزشي خبري پژوهشي و تحليلي صنعت راه و ساختمان
زبان: فارسي
شمارگان: 30000 نسخه

صاحب امتياز: شركت توسعه انبوه سازان سپهر

مدير مسئول: سعيد ظريف

هيئت تحريريه: دبير تحريريه: شيما نصيري

ويراستار فارسي: حامد اسحاقي

محل انتشار: تهران

تلفن: 22853530 (021)

نشاني: تهران، خيابان شريعتي، بالاتر از پل سيدخندان، كوچه خيرمندي، ساختمان صما، پلاك 27

تلفن همراه: 09125438034

سايت اختصاصي: www.mspir.ir

نشاني الكترونيك: newsmspir.ir

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

Social Icons

polyethylene industry

سایت صنعت پلی اتیلن دانشنامه و پایگاهی با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت لوله پلی اتیلن را برای استفاده عموم گردآوری نموده به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت لوله پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای دانشنامه لوله پلی اتیلن مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.