صنعت پلی اتیلن

مسابقه مقاله برتر

رای دادن به این مورد
(17 آرا)
مسابقه مقاله پلی اتیلنی مسابقه مقاله پلی اتیلنی مسابقه مقاله پلی اتیلنی

مسابقه مقاله برتر

شرکت پارس اتیلن کیش، اسپانسر انحصاری صنعت پلی اتیلن ، در نظر دارد جهت حمایت از دانشجویان، گسترش علم در سطح کشور و آشنایی هرچه بیشتر متخصصین با مزیت‌های لوله پلی اتیلن و دیگر محصولات پلی اتیلنی، پایگاه اطلاعاتی جامعی از مقالات مرتبط با صنعت لوله پلی اتیلن و مقالات مفید در رابطه با رشته های مکانیک، شیمی ، پلیمر، عمران، کشاورزی، صنایع و ... را گردآوری نموده و به صورت رایگان دراختیار همگان قرار دهد.

البته شایان به ذکر است که مقالات بایستی متفاوت با مقالات سایت www.parsethylene-kish.com بوده و درضمن نبایستی از سایت های دیگر کاملا کپی برداری شده باشد. (در قسمت اطلاعات فنی سایت می توانید لیست مقالات موجود در سایت را مشاهده نمائید)

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به آدرس ذیل مراجعه فرمائید. ( زمان شروع ارسال مقالات از تاریخ 1392/11/15 )

جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمائید.

مسابقه مقالات برتر پارس اتیلن کیش 

محقق صنعت پلی اتیلن

امروزه سيستم هاي لوله کشی پلی اتیلن (HDPE) در حوزه وسیعی از خطوط لوله شهری، صنعتی، دریایی، حفاری، دفن زباله و کشاورزی به کار می روند. کاربرد مطلوب لوله‌های پلی اتیلن در موقعیت هایی چون سطح زمین،حالت مدفون، شناور و سطوح زیر دریا آزمایش و به اثبات رسیده است.

لوله پلی اتیلن قابلیت انتقال آب آشامیدنی، فاضلاب، موادشیمیایی،دوغاب و پسماندهای خطرناک و گازهای فشرده را دارد.

وب سایت: www.parsethylene.com

2 نظرات

  • لینک نظر  نیلوفر نیلوفر سه شنبه, 06 اسفند 1392 04:29

    من سه بار شرکت کردم برای مقاله دومم 50 تومن بردم!!
    البته هر سه تاش خوب بوووووووودا!

  • لینک نظر  زکایی زکایی چهارشنبه, 09 بهمن 1392 10:31

    امیدوارم از برندگان باشم

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

Social Icons

polyethylene industry

سایت صنعت پلی اتیلن دانشنامه و پایگاهی با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت لوله پلی اتیلن را برای استفاده عموم گردآوری نموده به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت لوله پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای دانشنامه لوله پلی اتیلن مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.