صنعت پلی اتیلن
نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

پلی اتیلن بروج

پتروشیمی بروج

شرکت بروج یک پالایشگاه و تولید کننده مواد پلی اتیلن و پلی پروپیلن است که مقر اصلی آن در ابوظبی امارات قرار دارد . این پتروشیمی محصول سرمایه گذاری مشترک شرکت ملی نفت ابوظبی و بورالیس اتریش میباشد. تاسیس شرکت در سال 1998 بوده است و دارای دو موسسه تکمیلی میباشد: شرکت ابوظبی پلیمرز با مسئولیت محدود (بروج) – یک شرکت تولیدی قرار گرفته در ابوظبی- و شرکت خصوصی با مسئولیت محدود برژه در سنگاپور. تروشیمی بروج پلاستیکهای پلی الفین (پلی اتیلن و پلی پروپیلن) تولید میکند. این شرکت بر روی مصرف کننده‌های نهایی با جمعیت بزرگ و متفاوت با یکدیگر در خاورمیانه و آسیا اقیانوسیه تمرکز میکنندبروج شرکتی است پیشرو در ارائه نوآوری در صنعت پلاستیک, شرکت بروج با شرکت  ملی نفت ابوظبی که یکی از بزرگترین شرکتهای نفت و گاز در جهان است و همچنین با شرکت Borealis در اتریش همکاری دارد.

بروج با بکارگیری تکنولوژی منحصر بفرد Brostar , Borlink به همراه 50 سال تجربه در کار با پلی الفینها, راه حلهایی برای قوی کردن زیر ساختهای سیستم‌های لوله ( لوله پلی اتیلن ) , روکش کابل و برنامه‌های کاربردی بسته بندی کردن دارد و ارائه میدهد .همچنین کمک کردن به حل این مشکلات مانند تغییر آب و هوا, حفاظت از مواد غذایی, دسترسی به آب شیرین حفاظت از انرژی, بهداشت و درمان و مدیریت زایدات از برنامه های بروج میباشد.

در سال 2010 بروج ظرفیت تولید کارخانه خود در ابوظبی را به 2 میلیون تن رساند که با این افزایش درتولید بروج در سال 3 برابر گردید. بروج بخش فروش و بازرگانی اش را در خاورمیانه و آسیا گسترش داد و سرمایه گذاری عظیمی در این بخش نمود.بروج دفتر نوآوری خود در ابوظبی و بخش R&D در دفتر شانگهای با تمرکز بر روی ماموریت بروج راه اندازی نمود تا مطمئن شود تمام مدت سال در سراسر جهان و تمام مشتریان به یک اندازه به محصولات آنها دسترسی داشته باشند.

بروج، همچنان به گسترش قابلیت نوآوری خود ادامه میدهد. در نوامبر 2013 (آبان ۱۳۹۲)  بروج  یک مرکز نوآوری جدید در ابوظبی را برای تمرکز بر روی لوله، راه‌حلهای کاربردی بسته بندی پیشرفته و اتوماتیک تکمیل نمود. ماموریت مرکز نوآوری بروج پیشرو در ارائه راه حل های مواد پلاستیکی در منطقه خاورمیانه و آسیا است.بروج از لحاظ استراتژیک در منطقه ساس النخل ابوظبی، پایتخت پر جنب و جوش امارات متحده عربی واقع شده است. ، این شرکت نزدیک به مشتریان در امارات متحده عربی و منطقه خاورمیانه و کارخانه‌های تولیدکننده ۲ میلیون تن در سال بورستار PP (پلی پروپیلن) و  PE (پلی اتیلن) در الرویس می‌باشد. ،این مرکز در ابتدا برای توسعه کاربردهایی در زمینه لوله، فیلم و قالب سازی تمرکز خواهد کرد. کاربردهای سیم و کابل در رابطه با پروژه ۳ بروج معرفی خواهند شد که ظرفیت تولید را تا ۴.۵ میلیون تن در سال افزایش می‌دهد. از سال 2008 تا 2011، حدود ۵۰ نفر، از جمله کارشناسان بروج و بوریالیس (Borealis)، برای برنامه ریزی، ماموریت و راه اندازی مرکز نوآوری مورد نیاز خواهند بود. به طور خاص، این به معنی نیاز به تکنسین‌ها و محققان برای سالن کاربرد و آزمایشگاه‌های تست فیزیکی و تحلیلی، علاوه بر مدیران و توسعه دهندگان محصولات است. ما قصد داریم افراد با تجربه و انگیزه را برای این شروع هیجان انگیز جذب کنیم. ارزش افزوده از طریق همکاری با مشتریان و دانشگاه‌ها ایجاد خواهد شد. این مرکز نوآوری به نیازهای بازار پاسخ خواهد داد و آموزش و دانش را در زمینه توسعه مواد پلاستیکی، به ویژه با ارائه فرصت های شغلی شایسته در ابوظبی برای کارشناسان نوآور از سراسر جهان، فراهم می کند.

به وسیله تکنولوژی منحصر بفرد Borstar و تکنولوژی کاتالیزور , بروج را قادر است طیف وسیعی از محصولات (گریدهای) متفاوت از PE و PP و همچنین راه حل‌های نوآورانه‌ای در صنعت پلاستیک برای برنامه‌های کاربردی زیر ساخت را ارائه کند. مواد اولیه تولید لوله پلی اتلین بروج (Pipe Grade) در تولید و ساخت لوله‌‌های مخصوص آب , گاز و زباله و دفع فاضلاب و دفع مواد شیمیایی پروژه‌های صنعتی, سیستم‌های آبیاری, لوله کشی داخلی سرما و گرما و همچنین نفت , گاز و سیستم‌های حمل و نقل استفاده میشود.

لیست محصولات حال حاضر بروج 

 • Borsafe : پلی اتیلن  ( PE ) برای لوله های تحت فشار و اتصالات پلی اتیلن
 • Borcoat  : پلی اتیلن و پلی پروپیلن جهت پوشش لوله‌های فلزی
 • PRP and PEX : جهت لوله کشی آب سرد و گرم 
 • BorEco : لوله کشی‌های صنعتی آب بارندگی و انتقال فاضلاب 
 • BorsFar : لوله کشی آبیاری قطره ای

مواد 3490LS  بروج که با تکنولوژی Borsafe تولید میشود توسط Borealis اتریش توسعه داده شده است و در اختیار بروج قرار گرفته است.این تکنولوژی به بروج این امکان را میدهد که کیفیت گریدهای معمولی را ارتقا دهد و مواد اولیه خالص را تولید کنند.همه محصولات بروج که با این تکنولوژی تولید میشوند تا 100 سال عمر میکنند.

مواد پلی اتیلن 3490 LS از نوع پلی اتیلن سنگین (HDPE) و به صورت خود رنگ مشکی میباشد.و با نام تجاری PE100 شناخته شده است و با تکنولوژی پیشرفته Brostar تولید میشود. به علت پراکندگی یکنواخت کربن ,لوله پلی اتیلن مقاومت بالایی در مقابل اشعه UV دارد و استحکام بالای این مواد آزمایش و گارانتی شده است. مواد پلی اتیلن HE 3490 LS جهت تولید لوله‌های پلی اتیلنی جهت کاربرد در سیستم های لوله کشی تحت فشار,انتقال آب آشامیدنی, گازطبیعی,انتقال فاضلاب, انتقال آب دریا  و صدها مصارف صنعتی دیگر کاربرد دارد.

این مواد پلی اتیلنی برای تولید لوله‌های پلی اتیلن از کوچکترین سایز تا بزرگترین سایز میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

استخدام در بروج

آیا شما نوآور هستید؟ آیا شما به دنبال رشد حرفه‌ای هستید؟  آیا خلاقیت اشتیاق شما است؟ بیشتر جست و جو نکنید، بروج محل مناسبی برای شماست. نیروی کار بروج از افراد مستعدی تشکیل یافته است که دارای انگیزه بالا و پویا هستند و با ارزشهای شرکت خود- احترام، خلاقیت، تمرکز و پیشرفت- زندگی میکنند. آنها در یک محیط تحریک‌کننده، مبتکر و با سرعت رشد بالا کار میکنند، که نیازمند سطوح بالایی از شایستگی،  چابکی و کار تیمی میباشد. برای جذب، تهییج و حفظ این استعداد، بروج یک رویکرد مبتنی بر بازار رو به پیشرفتی را اتخاذ کرده است تا به‌صورت پیوسته ضرر و سود خود را در مقایسه با بازیگران کلیدی بازار محک بزند. یک تیم اختصاصی در بخش استراتژی و پشتیبانی ما برای مانیتور روندهای سود و زیان در مناطق عملیاتی ما بنیان نهاده شده است تا از مزیت رقابتی بروج به عنوان «کارفرمای انتخابی» اطمینان حاصل کند. بسته جبران خدمات ما شامل یک حقوق پایه جذاب، کمک هزینه و مزایایی است که برای شناسایی و به رسمیت شناختن عملکرد خوب بوده و برای کارکنان و خانواده‌هایشان یک تعادل کار , زندگی با کیفیت و تامین مالی مناسب فراهم می‌آورد. موفقیت یک شرکت به انگیزش، صلاحیت و حفظ نیروهای آنها بستگی دارد. بنابراین، بروج در یک چارچوب منسجم استعداد و شایستگی را در هم ادغام نموده که استعداد را شناسایی کرده و با استفاده از فرایندهای صلاحیت بخشی و حرفه ای گری در کلاس جهانی، افراد را در رسیدن به حداکثر توان بالقوه در حیطه تخصصی خود یاری میکند.

بروج با علم بر اینکه شما ممکن است با اشتیاق بالایی به رشد شغلی به صورت شخصی یا به عنوان یک رهبر داشته باشد. فارغ از اینکه شما در شغل خود در چه موقعیتی باشد، با شما وارد تعامل شده و از شما به وسیله ارزشیابی، بحث، برنامه‌ریزی و فعالیت‌های توسعه‌ای که برای آرزوها و سطح فعلی شایستگی، عملکرد و پتانسیل تخمینی شما مناسب است، حمایت و پشتیبانی می‌کنید. ما پیشرفت و توسعه کارکنان خود را جدی می‌گیرد. آنها فرصت‌های مختلفی را در این زمینه، شامل ترکیبات متنوعی از آموزش حین کار، دوره‌های آموزشی در کلاس جهانی، ماموریت‌های خارجی در رابطه با کسب وکار بروج و پروژه‌های خارج از کشور، پیشنهاد می‌دهد. چنین ابتکاراتی منجر به نیروی کاری با عملکرد بالا، مبتکر، دارای شایستگی و قدرت رقابت و دارای انگیزه بالا شده است.

کسب بورس تحصیلی بین المللی بروج

پتروشیمی بروج یک سازمان پویاست که به سرعت در حال رشد میباشد. بروج افراد با استعدادی که دوستدار چالش بوده و برای رشد شغلی اشتیاق دارند را جذب میکند. بروج محیطی فعال را فراهم آورده که در آن شما تواناییهای خود را عمق بخشیده و افق شغلی خود را توسعه میدهید.

 •     پشتیبانی کامل مالی برای هزینه های شهریه و زندگی برای تحصیل در یک دانشگاه شناخته شده بین المللی
 •     در سال تا 3 عدد بورس تحصیلی برای متقاضیان برجسته که در حال حاضر در منطقه آسیا-اقیانوسیه یا در شبه قاره هند در حال تحصیل میباشند موجود میباشد.
 •     دورههای کارآموزی در طول تحصیل در محل بروج افرادی که متقاضی بورسهای بین المللی بروج باشند، باید دارای تمایل و قابلیت کار در بروج باشند
 •     نتایج آکادمیک قابل توجهی را کسب کنند
 •     دوره ی تحصیلات تکمیلی را در زمینه مهندسی، علوم پلیمر یا موضوعات درسی مرتبط انتخاب کنند
 •     در دانشگاههای مشهور بین المللی تایید شده توسط بروج مشغول به کار شوند.
 •     پذیرش دانشگاهی را با شایستگی خود کسب کنند
 •     فایلی از نتیجه پروژه، رساله دکتری در ارتباط با بروج را تهیه کنند
 •     به زبان انگلیسی مسلط باشند
 •     قابلیتهای رهبری بسیار قوی را از خود نشان دهند.

 

منابع : 

درباره شرکت بروج

مرکز نوآوری بروج

بروج و صنعت لوله پلی اتیلن

مواد پلی اتیلن HE 3490 LS بروج

استخدام در بروج

بورس تحصیلی بروج

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

Social Icons

polyethylene industry

سایت صنعت پلی اتیلن دانشنامه و پایگاهی با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت لوله پلی اتیلن را برای استفاده عموم گردآوری نموده به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت لوله پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای دانشنامه لوله پلی اتیلن مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.