چاپ این صفحه

انواع منهول پلی اتیلن در نمایشگاه آب و فاضلاب

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

منهول پلی اتیلنمنهول پلی اتیلن

نمایشگاه آب و فاضلاب 1397 در تاریخ 9 الی 11 مهر گذشته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار گردید و شرکتهای ایرانی و خارجی به معرفی آخرین محصولات و خدمات خود پرداختند.

منهول پلی اتیلن یکی از جدیدترین محصولات سالهای اخیر در صنعت آب و فاضلاب کشور است که این روزها بسیار پرطرفدار شده است. منهول پلی اتیلن بوسیله مواد پلی اتیلن به روش روتاری مولدینگ تولید میشود.این محصول بواسطه اینکه از مواد پلی اتیلن تولید میشود تمامی خواص عالی مکانیکی پلی اتیلن را دارا میباشد و به یکی از بهترین محصولات در نوع خود برای استفاده در خطوط انتقال فاضلاب بدل شده است.

کیان صنعت پاسارگاد به عنوان یکی از مطرح‌ترین تولید کنندگان منهول پلی اتیلن در کشور شناخته می‌شود و محصولات خود را به وسیله عظیم ماشین آلات روتاری مولدینگ خاورمیانه تولید و به بازار عرضه میکند.

منهول پلی اتیلن به صورت مدولار و یکپارچه تولید میشود. منول پلی اتیلن یکپارچه در ارتفاع‌های مختلف و حداکثر تا 3 متر قابل تولید است و عرض این منهول‌ها از 1 متر الی 1600 میلیمتر است. منهول‌های مدولار که از قطعات مختلف تشکیل شده است از یک قطعه کفی تشکیل میشود و بوسیله رایزر‌های مختلف ارتفاعش تنظیم میشود و در نهایت یک تیپر یا سری بر روی آن قرار میگیرد. طبق استاندارد ملی ایران ارتفاع منهول پلی اتیلن را میتوان تا 12 متر بالا برد که ارتفاعی مناسب و بسیار زیاد است. 

منهول پلی اتیلن این شرکت با استفاده مواد 3840 پتروشیمی تبریز تولید میشود که خود دارای مواد آنتی UV بوده و در مقابل اشعه خورشید مقاوم است.یکی دیگر از نقات قوت تولیدات این کارخانه تولید منهول , پله‌های تعبیه شده برای منهولهاست که پله‌ها به صورت یکپارچه با بدنه منهول تولید میشوند و دارای مقاومت بسیار بالایی است و ایمنی فرد و منهول را تضمین میکند.

نصب آسان و سریع منهول پلی اتیلن یکی دیگر از مزیتهای این نوع منهول نسبت به دیگر انواع منهول‌ها است که بسیار سریع و آسان است و برای نصب آنها نیازی به ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین نیست و فرد نصاب به تنهایی میتواند فرآیند نصب را کامل کند. هنگامی که نصب منهول به صورت کامل انجام شد و لوله‌های ورودی و خروجی به صورت کامل به منهول متصل گردید اطراف منهول را با بتن مگر یا خاک کوبیده شده پر میکنند و در نهایت بر روی آن یک دال بتنی قرار میدهند که فشارهای مرده و متحرک را به اطراف منهول منتقل نماید و از فشار آوردن بارهای مختلف به بدنه منهول جلوگیری نماید و در آخر یک دریچه بر روی منهول قرار میدهند و هیچ محدودیتی در انتخاب و نوع دریچه وجود ندارد ولی بهتر است جهت انتفاع از آخرین دستاوردهای روز دنیا , از دریچه کامپوزیت منهول استفاده نمائید. این دریچه ها قابل بازیافت نبوده و دارای قفل امنیتی است که سرقت نمیشوند و در صورت سرقت ارزشی ندارند.

هندهول پلی اتیلن از دیگر محصولاتی بود که در کنار منهول به نمایش گذاشته شد و هندهول را به عنوان بخش کوچکی از شبکه فاضلاب معرفی کرد. هندهول پلی اتیلن در قطر 60 , 80 و 100 سانتیمتر و تا ارتفاع 1 متر تولید میشود و امکان اتصال 4 لوله را دارد . از هندهولها در شبکه فاضلاب , خطول انتقال کابل و به عنوان حوضچه شیر میتوان استفاده کرد.

پلی اتیلن و صنعت پلی اتیلن در این نمایشگاه به صورت ویژه‌ای خود را به عنوان جایگزینی برای محصولات فلزی و چدنی مطرح نمود به صورتی که اکثر تولید کنندگان محصولات پلی اتیلنی را به نمایش درآورده بودند.

متخصص پلی اتیلن

سایت صنعت پلی اتیلن توسط گروهی فعال در زمینه های پلی اتیلن،شیمی،پلیمر و ... با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت پلی اتیلن را براي استفاده عموم بارگزاری شده است به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای سایت مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.

وب سایت: www.polyethylene.ir

از آخرین متخصص پلی اتیلن

موارد مرتبط

3 نظرات