چاپ این صفحه

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز و پتروشیمی برگزار شد

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

نمایشگاه در حمایت از کالای با کیفیت ایرانی 

پارس اتیلن کیش در نمایشگاه نفت,گاز و پتروشیمی

در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بیش از ۴ هزار شرکت داخلی و خارجی حضور داشتند و در فضایی به وسعت حدود ٨٠ هزار متر مربع توانمندی‌های خود را ارائه دادند؛ در این نمایشگاه، هزار و ۵۳ غرفه داخلی و ۶۰۰ غرفه خارجی میزبان فعالان این عرصه بودند.

بيست و سومين نمايشگاه بين المللي نفت ، گاز، پالايش و پتروشيمي به عنوان بزرگترين رويداد نفتي در سال " حمايت از كالاي ايراني " از 16 لغايت 19 ارديبهشت ماه 97، در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار گردید . شركت پارس اتیلن کیش به عنوان مطرح‌ترین تولید کننده لوله پلی اتیلن و اتصالات آن , همچون ساليان گذشته به استقبال بازديد كنندگان خود رفت . شركت پارس اتیلن کیش در راستاي رسالت خود و با هدف حمايت از توليد داخلي و ایجاد استغال پایدار ، با شعار و اعتقاد راسخ خود به ارائه محصولات با کیفیت در این رویداد حضور یافت و به معرفی انواع لوله پلی اتیلن , اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن پرداخت.

نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برپا گردید، نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي فرصت بسيار مغتنمي بود تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد و ارائه دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري‌هاي آتي خود را هدايت نمايند.
بازدید وزیر نفت آقای زنگنه از غرفه پارس اتیلن کیش

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز و پتروشیمی با تمام حاشیه‌ها و فراز و نشیبهایی که امسال داشت به پایان رسید و شرکتهای ایرانی و خارجی به عرضه توانمندیها , محصولات و نوآوری‌های خود پرداختند و مقامات مختلف کشوری از این رویداد مهم و بزرگ منطقه بازدید کردند.

رئیس جمهور آقای حسن روحانی , آقای زنگنه ؛ وزیر نفت و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران حضور یافت و از نزدیک با توانمندی‌های شرکت‌های سازنده تجهیزات صنعت نفت آشنا شدند و از نزدیک در جریان آخرین دستاوردها و تحولات این حوزه قرار گرفتند و در جریان بازدید رئیس جمهور ، وزیر نفت، معاون علمی –فناوری رئیس‌جمهوری و نعمت‌زاده مشاور وزیر نفت و جمعی از مدیران نفتی روحانی را همراهی می‌کردند

مرضیه شاهدایی , قائم مقام وزیر نفت در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران با تاکید بر اهمیت این دوره از نمایشگاه گفت: حمایت از ساندگان ایرانی راهبرد وزارت نفت و شرکت‌های تابعه است و باید به این نکته اشاره کرد که اکنون شرکت‌های ایرانی، لوله‌های داخل چاه، پمپ‌های درون‌چاهی و یا توربوکمپرسور تولید می‌کنند.

وی افزود: خوشبختانه هر سال دستاوردهای جدید درباره ساخت داخل و خودکفایی را شاهد هستیم که شامل طرح‌های جدید و طرح‍‌هایی است که در سطح جهانی انجام می‌شود.

شاهدایی با اشاره به بازدید رئیس جمهوری از نمایشگاه نفت افزود: دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری نیز در جریان ساخت تجهیزات صنعت نفت قرار گرفت، به‌ویژه تجهیزات خاصی که بازدید کردند منحصر به فرد است و تولید برخی از آنها تنها در انحصار یک یا دو شرکت در جهان است.

 

 

 

محقق لوله پلی اتیلن

امروزه سيستم هاي لوله کشی پلی اتیلن (HDPE) در حوزه وسیعی از خطوط لوله شهری، صنعتی، دریایی، حفاری، دفن زباله و کشاورزی به کار می روند. کاربرد مطلوب لوله‌های پلی اتیلن در موقعیت هایی چون سطح زمین،حالت مدفون، شناور و سطوح زیر دریا آزمایش و به اثبات رسیده است.

لوله پلی اتیلن قابلیت انتقال آب آشامیدنی، فاضلاب، موادشیمیایی،دوغاب و پسماندهای خطرناک و گازهای فشرده را دارد.

وب سایت: www.parsethylene.com

از آخرین محقق لوله پلی اتیلن

موارد مرتبط

5 نظرات