چاپ این صفحه
نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

شماره 332 ماهنامه صنایع پلاستیک منتشر شد

 

شماره ی 332 ماهنامه صنایع پلاستیک منتشر و پخش آن از امروز آغاز شده است. در این شماره‌ی ماهنامه صنایع پلاستیک می توایند مطالب ذیل را مطالعه فرمایید:

 

  • سهل و ممتنع...! : گزارشی از وضعیت ماهنامه در سومین شماره از دوران نوین انتشار آن توسط مدیر مسوول
  • اندر حکایت فرزند همسر صیغه‌ای : سرمقاله‌ی این شماره است که به بحث پیرامونِ میزان اشتغالزایی صنایع تکمیلی پتروشیمی و سایر مزایای آن که به یک جدل تبلیغاتی در جریان انتخابات نیز بدل شد می‌پردازد.
  • به یاد استاد .... : مطلبی به یاد استاد "محمد حیدری" روزنامه نگاری برجسته و سردبیر اسبق ماهنامه که چندی پیش رخ در نقاب خاک کشید و جهان زندگان را بدرود گفت.
  • جنگ سبز فرسایشی : پرونده ی این شماره ماهنامه می‌باشد که طی سه مصاحبه (با مدیر کل آب و خاک اداره محیط زیست و دو صنعتگر خوشنام در حوزه ی تولید ظروف یکبارمصرف و فیلم‌های پلاستیک) و چند مطب دیگر به بحث و بررسی در موضوع " ظروف یکبار مصرف سنتی و گیاهی " و آینده‌ی آنها پرداخته است.
  • یک رویداد پیشگامانه‌ی دیگر در آربورگ (قسمت اول) : گزارشی خواندنی از "روزهای تکنولوژی" و تاریخچه‌ی آن در شهر لوسبورگ، خانه‌ی کمپانی آربورگ.
  • رفع عیب در فرآیندهای مختلف پی وی سی (قسمت اول) : به قلم آقای مهندس حمید حامد موسویان
  • پلاستیک‌های زیست تخریب پذیر : به قلم خانم مهندس رویا طاهری
  • فناوری ترموپلاستیک در بازیافت پلی اتیلن های مشبک (قسمت اول) : تالیف و ترجمه خانم مهندس پریسا رستمیان
  • سایر مقالات و گزارش های خبری : تحلیلی دیگر نظیر آنچه در IPF 2017 گذشت و ...

 

 

معرفی نشریه تخصصی صنایع پلاستیک

صاحب امتیاز و مدیر مسوول: مهندس احمدعلی ساعت نیا

( از سال 1364 تاکنون)

 

گزیده‌ی تاریخچه این نشریه

 

فعالیت نشریه "صنایع پلاستیک" در آبان ماه سال 1364 با انتشار نخستین شماره، در راستای ارایه خدمت به صنعت پلاستیک کشور ایران و با هدف انتشار نشریه ای که بتواند اعتلای صنعت پلیمر شیمی در ایران و مالکیت علمی و صنعتی آن بیانجامد، ترویج دانش پلیمر و پلاستیک به منظور ارتقاء سطح آگاهی، توسعه صنعت پلاستیک، تلاش هرچه بیشتر برای رفع موانع آن، آغاز شد.

این نشریه که به صورت ماهانه منتشر می‌شود و اکنون در سی و یکمین سال انتشار قرار دارد، در زمینه های علمی، اقتصادی، آموزشی و فرهنگی فعالیت می کند.

و اکنون شامل بخش های گزارش، مواد، فرآیند، خودرو، محیط زیست، مدیریت، محصولات، اقتصاد، از گذشته، معرفی کتاب و نشریات، نمایشگاه و بخش آگهی ها نیز است.

ماهنامه "صنایع پلاستیک" طیفی وسیع از مخاطبان حوزه های مرتبط با پلاستیک را پوشش می دهد.

بیست و پنجمین سالگرد تاسیس این نشریه نیز جشن گرفته شده است.

سايت اختصاصي: http://www.pime.ir

 

 

از آخرین محقق لوله پلی اتیلن

موارد مرتبط

4 نظرات