چاپ این صفحه

قیمت لوله پلی اتیلن – نیمه خرداد ماه 1396

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

 قیمت لوله پلی اتیلن تک جداره آبرسانی و لوله پلی اتیلن گازرسانی

نمایشگاه ایران پلاست

 

طبق مصوبه جلسه هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ، مورخ 21/01/96 با انجام بازنگری در اعلام قیمت لوله‌های پلی اتیلنی ،این اعلام قیمت هفتگی انجام خواهد شد.
نرخ فروش لوله پلی اتیلن تک جداره آبرسانی براساس قیمت فروش مواد اولیه در بورس کالا با احتساب هزینه تولید و حمل ، فروش نقدی تحویل درب کارخانه لوله پلی اتیلن پایپ گریدPE80 به مبلغ 59000ریال در هرکیلوگرم و لوله پلی اتیلن پایپ گرید PE100 داخلی به مبلغ 60000ریال در هر کیلوگرم می‌باشد.
همچنین براین اساس قیمت لوله پلی اتیلن گازرسانی با مواداولیه خارجی به صورت فروش نقدی ، تحویل درب کارخانه به مبلغ 74000ريال در هر کیلوگرم می‌باشد.

**لازم به ذکراست قیمت های فوق بدون احتساب ارزش افزوده می باشد.
منبع : انجمن صنفی تولیدكنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

متخصص پلی اتیلن

سایت صنعت پلی اتیلن توسط گروهی فعال در زمینه های پلی اتیلن،شیمی،پلیمر و ... با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت پلی اتیلن را براي استفاده عموم بارگزاری شده است به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای سایت مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.

وب سایت: www.polyethylene.ir

از آخرین متخصص پلی اتیلن

موارد مرتبط

7 نظرات