صنعت پلی اتیلن

برگزاری دوره‌های آموزش جوش لوله پلی اتیلن

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

 

آموزش جوش لوله پلی اتیلن

شرکت پارس اتیلن کیش در سال جاری اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش جوش لوله و اتصالات پلی اتیلن مینماید. این دوره های جوش , نصب لوله و اتصالات پلی اتیلن ویژه پیمانکاران,مجریان و نصابهای لوله و اتصالات پلی اتیلن با رویکرد ارتقاء توانمندی و استانداردسازی روند نصب , اتصال و جوش این تجهیزات در خطوط انتقال سیال انجام خواهد پذیرفت.

این دوره آموزشی رایگان به مدت 3 روز در محل کارخانه پارس اتیلن کیش برگذار میشود و در انتها به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر ارائه خواهد شد.

دوره های جدید جوش , نصب لوله و اتصالات پلی اتیلن به همت مدیریت ارشد سازمان و واحد فنی و مهندسی با بهره گیری از کارشناسان متخصص پارس اتیلن کیش برگزار میشود، این دوره آموزشی به صورت مستمر در سال برای ارتقاء ظرفیت پیمانکاران و مجریان به صورت برنامه ریزی شده و مدون برگزار می‌شود.

شرکت پیمانکاران و مجریان در این دوره‌ها فرصتی مقتنم برای رسیدن به اجرای پروژه‌ها در سطحی استاندارد و شرایط ویژه برای پیمانکاران و مجریان برای بهره گیری از امکانات آموزشی شرکت پارس اتیلن کیش خواهد بود .

علاقه مندان جهت شرکت و ثبت نا در این دوره‌ها میتوانند به لینک زیر مراجعه نمایند و فرم ثبت نام را پر نمایند.


منبع : فراخوان آموزش پیمانکاران و مجریان

متخصص پلی اتیلن

سایت صنعت پلی اتیلن توسط گروهی فعال در زمینه های پلی اتیلن،شیمی،پلیمر و ... با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت پلی اتیلن را براي استفاده عموم بارگزاری شده است به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای سایت مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.

وب سایت: www.polyethylene.ir

5 نظرات

 • لینک نظر امیدی - رضا امیدی - رضا شنبه, 12 خرداد 1397 04:38

  کلاسهای آموزش جوش برای تمامی دست اندر کاران این صنعت لازم است . در اجرای پروژه های شبکه لوله های فلزی , جوشکاران باید گواهینامه داشته باشند و جوش آنها بارها بوسیله ابزارهای مختلف چک میشود ولی این روند در لوله پلی اتیلن رعایت نمیشود و تقریبا میتوان گفت که اکثر افرادی که به جوشکاری لوله های پلی اتیلن میپردازند از تخصص مناسب برخوردار نیستند و آموزشهای لازم را در این باره ندیده اند و دانششان کاملا تجربی میباشد.
  کلاس جوش لوله پلی اتیلن از اهمیت بالایی برخوردار است و باید جدی گرفته شود

 • لینک نظر سید امیر ایمانی سید امیر ایمانی چهارشنبه, 22 فروردين 1397 08:40

  شرکت در کلاسهای آموزشی و جوش لوله اتصالات باید به عنوان یکی از الزمات نصابها و افرادی باشد که با لوله و اتصالات پلی اتیلن کاردارند باشد.
  بهتر است که این دوره ها زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای باشد و دارای گواهینامه معتبر و قابل ردگیری

 • لینک نظر محسن زمانیان محسن زمانیان یکشنبه, 27 اسفند 1396 06:06

  آموزش جوش لوله پلی اتیلن برای تمام پیمانکاران و نصاب های لوله پلی اتیلن بسیار واجب و الزامی است . روشهای جوش الکتروفیوژن و جوش لب به لب بسیار کاربرد دارند که بیشتر افرادی که در این زمینه مشغول بکار هستند تخصص لازم را ندارند و مجریان پروژه های باید گواهینامه فرد جوشکار را درخواست نمایند و بعد از اطمینان از تخصص فرد به او اجازه کار با لوله پلی اتیلن را بدهند
  اگر جوش لوله پلی اتیلن به درستی انجام نپذیرد خط لوله با مشکل مواجه میشود

 • لینک نظر محتشمی محتشمی شنبه, 14 فروردين 1395 07:42

  از این دست دوره های آموزشی در شرکتهای بزرگ ومطرح اروپایی برگزار میشود و این فعالیت کار خوب و نیکویی میباشد . که در آن باید سعی گردد تا درسها و آموزش ها طبق استاندارد های روز و مرتبط باشد .
  موفق باشید

 • لینک نظر کوشا کوشا شنبه, 14 فروردين 1395 07:27

  با سلام , ضمن خسته نباشید و تشکر از این شرکت و اطلاع رسانی شما
  از این دست کارها و فعالیتها باید بیشتر انجام گیرد تا جامعه فنی بروزی داشته باشیم و استانداردها در تمامی مراحل رعایت شود

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

Social Icons

polyethylene industry

سایت صنعت پلی اتیلن دانشنامه و پایگاهی با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت لوله پلی اتیلن را برای استفاده عموم گردآوری نموده به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت لوله پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای دانشنامه لوله پلی اتیلن مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.