دیگر سایتهای مفید مرتبط با صنعت پلی اتیلن

سایت صنعت پلی اتیلن در صفحه سایتهای مرتبط با صنعت پلی اتیلن سعی کرده است تا سایتها و وبلاگهای مفید و فعال صنعت پلی اتیلن را جمع‌آوری و برای دستیابی به اطلاعات بروز در اختیار شما قرار گیرد.در انتخاب این صفحه اولویت با مراجع علمی, و سایت‌های معتبر صنعت پلی اتیلن بوده است.
در صورتی که شما هم سایت و یا وبلاگ مفیدی در زمینه صنعت پلی اتیلن می‌شناسید باعث خوشحالی خواهد بود که آنرا از طریق Email به ما معرفی کنید تا با اشاعه دانش پلی اتیلن گامی در راستای آگاه سازی کارشناسان و مصرف کنندگان برداشته باشیم.

تبلیغات در صنعت پلی اتین

تبلیغات بر روی سایت صنعت پلی اتیلن

:: تبلیغات هدفمند مساوی با سرمایه گذاری :: 

 

تعرفه تبلیغات در سایت صنعت پلی اتیلن به شرح ذیل می باشد.

بنر کوچک در هر صفحه : روزانه 5 هزار تومان.

بنر کوچک در صفحه اول سایت : روزانه 15 هزار تومان.

بنر کوچک در تمامی صفحات : روزانه 30 هزار تومان.

بنر متوسط در صفحه اول سایت : روزانه 50 هزار تومان.

بنر عمودی صفحه اول سایت : روزانه 35 هزار تومان.

 تبادل لینک در صفحه پیوندها : روزانه 75 هزار تومان.

 

تخفیفات:

در صورتی که مدت تبلیغات بیشتر از یک ماه باشد :

* 1 ماهه : 05% تخفیف.

* 2 ماهه : 07% تخفیف.

* 3 ماهه : 10% تخفیف.

* 6 ماهه : 15% تخفیف.

* 9 ماهه : 25% تخفیف.

* 12 ماهه : 40% تخفیف.

 

لازم به ذکر است مبلغ کل قرارداد تا 3 ماهه اول به صورت یکجا دریافت می گردد.

جهت تمدید هر قرار داد 05% تخفیف نسبت به مبلغ اولیه در نظر گرقته خواهد شد.

جهت اطلاع بیشتر به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  درخواست خود را ارسال نمائید.

درباره سایت صنعت پلی اتیلن

سایت صنعت پلی اتیلن توسط گروهی فعال در زمینه های پلی اتیلن،شیمی،پلیمر و ... با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت پلی اتیلن را براي استفاده عموم بارگزاری شده است به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای سایت مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.
همچنین فضایی برای تبلیغات فعالان حوزه‌ی پلی اتیلن ایجاد نموده‌ایم که میتوانند از فضاهای محدود اما موثر در سایت جهت معرفی شرکت و محصولات خود اقدام نمایند.

خوشحال خواهیم شد که ما را از انتقادات سازنده و پیشنهادات دلگرم کننده خود مطلع سازید.

درباره سایت صنعت پلی اتیلن

Social Icons

polyethylene industry

سایت صنعت پلی اتیلن دانشنامه و پایگاهی با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت لوله پلی اتیلن را برای استفاده عموم گردآوری نموده به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت لوله پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای دانشنامه لوله پلی اتیلن مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.