تامین کننده لوله پلی اتیلن

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

بهترین لوله پلی اتیلن با کیفیت

لوله پلی اتیلن پارس اتیلن کیش

 

شركت پارس اتیلن کیش یکی از با کیفیت ترین تولید کننده هاي لوله، اتصالات و منهول پلی اتیلن در ایران است و در اکثر پروژه های ملی و بزرگ منطقه همکاری داشته است كه اين همكاري در زمينه تامين لوله تکجداره پلی اتیلن , لوله دوجداره کاروگیت ، اتصالات و منهول پلی اتيلن براي اين پروژه ها بوده است.

پارس اتیلن کیش مجموعه کاملی از لوله پلی اتیلن ، اتصالات پلی اتیلن ، منهول پلی اتیلن ، دستگاه جوش پلی اتیلن ، لوله دوجداره کاروگیت پلی اتیلن و اتصالات آن با کاربردهای بسیار وسیع را با مدرنترین تجهیزات اروپایی و برترین تکنولوژی روز جهان تولید و به بازار منطقه ارائه می‌نماید.

لوله پلی اتیلن تک‌جداره و لوله پلی اتیلن دوجداره به همراه اتصالات آنها به عنوان اصلی‌ترین محصول تولیدی شرکت پارس اتیلن کیش با بالاترین استانداردهای کیفیتی و ایمنی تولید می‌شود و همچنین کلیه فرایند تولید از لحظه ورود مواد اولیه تا لحظه خروج محصول نهایی از کارخانه, نظارت سخت گیرانه‌ای توسط پرسنل کنترل کیفیت و آزمایشگاه پارس اتیلن کیش وجود دارد.

 1. اکثر پروژه‌های شرکت ملی نفت ایران و همچنین شرکت‌های تابعه وزارت نفت
 2. پروژه‌های شرکت صنایع پتروشیمی ایران.
 3. 90 ٪ از پروژه‌های ملی ساخت نیروگاههاي كشور ایران و عراق
 4. صلیب سرخ جهاني جهت اجراي پروژه هاي آبرساني و فاضلاب در آفریقا ، آسیای میانه ، عراق و افغانستان.
 5. اکثر پروژه ها شركت آب و فاضلاب ایران , عراق و ترکمنستان
 6. پروژه های تولید آب معدنی در كشور ایران
 7. پروژه‌های ساخت قفس پلی اتیلن جهت پرورش ماهی در جنوب و شمال ایران و در سواحل قطر

و بسیاری دیگر از پروژه های صنعتي و تاسيساتي ایران و کشورهای منطقه شامل آسیای میانه , عراق , قطر , عمان و ترکمنستان اين شركت در زمينه توليد لوله ،اتصالات و منهول آن مشاركت داشته است.

مواد اوليه پلی اتیلن مصرفي در شرکت پارس اتيلن کيش از معتبرترين توليدکنندگان مواد پلي اتيلن جهان تامين مي گردد که از آن جمله مي توان به شرکتهايBasell,BP Solvay,Borouge و همچنین از پتروشیمی‌های داخلی همچون شازند , پتروشمی امیرکبیر , پتروشیمی جم و پتروشیمی مارون اشاره نمود . شرکت پارس اتيلن کيش در سالهاي اخير توانسته است نياز اکثر کشورهاي همسايه از جمله افغانستان، عراق، کشورهاي آسياي ميانه و کشورهاي آفريقائي را در زمينه لوله و اتصالات پلي اتيلن تامين نمايد.در حال حاضر اين شرکت با اکثر پروژه هاي مطرح ملي در زمينه تامين لوله هاي پلي اتيلن شبکه هاي آبرساني تحت فشار، سيستم هاي آتش نشانی و همچنين سيستمهاي فاضلاب صنعتي همکاري مي نمايد.

تجهیرات خط تولید و ماشین آلات تولید لوله های پلی اتیلن پارس اتیلن کیش

خط تولید لوله پلی اتیلن پارس اتیلن کیش جزو مدرنترین و دقیق ترین دستگاه‌های تولید لوله پلی اتیلن در کشور می‌باشد که محصول خروجی را از نظر کیفیت در رده بهترین محصولات پلی اتیلن منطقه و جهان قرار داده است. این دستگاه‌ها تماما ساخت کشورهای اروپایی میباشد و اکسترودرها و خطهای تولید لوله تک جداره پلی اتیلن و لوله دوجداره پلی اتیلن شرکت پارس اتیلن کیش، ساخت شرکت‌های بزرگ آلمانی Battenfeld و Battenfeld Cincinnati و DROSSBACH می‌باشند که دارای پیشرفته‌ترین سیستم‌های کنترل خودکار در حین تولید می‌باشد که امکان ایجاد هرگونه خطائی در حین تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن را به صفر خواهد رساند.ادوات تولید اتصالات مایتری پلی اتیلن پارس اتیلن کیش نیز تماما آلمانی بوده و ساخت کارخانه‌های بزرگ Rothenberger و Widos می‌باشد.

پارس اتيلن کيش لوله و اتصالات پلی اتیلن گاز را بر اساس استاندارد اروپا ( EN ) و لوله و اتصالات آب ، فاضلاب، زهکش و آتش نشانی را بر اساس استاندارد آلمان (DIN) توليد می‌کند. اندازه‌های 12 تا 110 بصورت کلاف بسته بندی می‌شوند. لوله 125 در هر دو نوع کلاف بسته بندی مي‌شوند. لوله 125 در هر دو نوع کلاف و شاخه 12 متری و اندازه‌های بالاتر در شاخه های 12 متری عرضه مي‌گردند. هچنین لوله‌های دوجداره پلی اتیلن نیز در شاخه‌هایی بطول 6 متر تولید می‌شود.

کنترل کیفیت لوله پلی اتیلن

آزمايشگاه کنترل کيفی پارس اتيـلن کيش يک واحـد کاملا مستقل می‌باشد که به دستگاه‌های مدرن اندازه گيری و آزمایش ( لوله پلی اتیلن ) مجهز شده‌اند و کلیه تولیدات و مواد اولیه را مطابق استانداردها آزمایش می‌کند و می‌تواند مرجع مطمئنی برای تصمیم گیری کیفی محصولات تولیدی پارس اتیلن کیش باشد. قابل ذکر است آزمایشگاه پارس اتیلن کیش دارای استاندارد 17025 می‌باشد که نشان‌دهنده کالیبره بودن تجهیزات و استاندارد بودن ادوات است و صلاحیت آزمایشگاه را جهت انجام آزمایش محصولات و صحت نتایج بدست آمده را تائید میکند همچنین صلاحیت آزمایشگاه پارس اتیلن کیش به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد به تائید رسیده است 

شرکت پارس اتیلن کیش بیش از 20 سال پیش به عرصه تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن وارد شد و پارس اتیلن کیش از همان ابتدا به تولید محصولات با کیفیت با بالاترین سطح استانداردها پرداخت . پارس اتیلن کیش همگام با صنعت تولید لوله پلی اتیلن و اتصالات اقدام به وارد نمودن مدرنترین و ماشین آلات تولید کرده است و در هر دوره خاص به بروز نمودن ماشین آلات خود پرداخته است. پارس اتیلن کیش با توجه به نیازهای زیر ساخت پروژه‌های عمرانی و صنایع در حال پیشرفت به توسعه محصولات خود پرداخت و به تدریج سبد محصولات خود را تکمیل نموده است و با وارد نمودن تکنولوژی و مهندسی آلمانی به تولید منهول پلی اتیلن و لوله دوجداره کاروگیت , دریچه کامپوزیت منهول , لوله UPVC و دیگر محصولات مرتبط با بهترین کیفیت ممکن پرداخته است که در ادامه به آنها پرداخته میشود و در حال حاضر پارس اتیلن کیش جزو معدود کارخانه‌جات و تولید کنندگانی است که کلیه محصولات پروژه‌های آبرسانی , شبکه فاضلاب و سیستم‌های آتشنشانی را تامین مینماید.

پارس اتیلن کیش با تولید محصولاتی با کیفیت و با درجه ممتاز جهانی و بی مثال در منطقه ( خاورمیانه ) به عنوان الگویی ممتاز و مثال زدنی برای دیگر واحد‌های تولیدی می‌باشد .شرکت پارس اتیلن کیش به عنوان یک شرکت تولیدی، صنعتی و بازرگانی بین‌المللی به همراه چندین شرکت زیرمجموعه خود، در زمینه تولید انواع لوله‌های پلی اتیلن , لوله پلی اتیلن کاروگیت , اتصالات پلی اتیلن , منهول پلی اتیلن , لوله و اتصالات UPVC , انواع دریچه‌های منهول با کاربردهای متنوع در سطح بازار ایران و منطقه ( کشورهای همسایه , شمال آفریقا و کشورهای تازه استقلال یافته ) فعالیت می‌کند و با اطمینان می‌توان گفت که محصولات پارس اتیلن کیش در تمامی ابر پروژه‌های ملی , پتروشیمی و عمرانی منطقه مورد استفاده قرار می‌گیرند و نام پارس اتیلن کیش وجه اعتبار و معیار کیفیت برای این گروه از محصولات می‌باشد.

کیفیت, خط قرمز پارس اتیلن کیش می‌باشد. این جمله یک حرف ساده و یک شعار نیست و پارس اتیلن کیش در عمل آنرا به اثبات رسانده است. کیفیت در محصولات پارس اتیلن کیش تنها نمادی از کیفیت است که ممکن است به مشتریان عرضه گردد, کیفیت یکی از ارکان بی چون و چرای پارس اتیلن کیش می‌باشد.

پارس اتیلن کیش با تکیه بر تفکر کیفیت محور خود و با تولید لوله پلی اتیلن با کیفیت توانسته است نیاز اکثر پروژه‌های ملی کشور را تامین نماید و در بخش صادرات ،بازارهای خود را تا کشورهایی از جمله افغانستان، عراق، کشورهای آسیای میانه و کشورهای آفریقایی بسط دهد و همچنین همکاری‌‌های خوبی با شرکت‌های بین‌المللی از جمله هیوندای کره جنوبی داشته باشد. هدف اصلي شركت پارس اتیلن کیش, توليد محصولات با بالاترين كيفيت ممكن می‌باشد که اين امر خود به گسترش بازارهای هدف كمك شايانی نموده است. به منظور فراهم آوری بسترهای لازم جهت ادامه اين امر و اعتماد سازی هرچه بیشتر, پس از گذراندن موفقیت آمیز مراحل متعدد آزمون کیفیت و بازدیدهای متوالی از خطوط تولید و ماشین آلات توسط مراجع ذیصلاح موفق به كسب استاندارد و گواهینامه‌ها و تقدیر‌نامه‌های مختلفی شده‌ است.

جهت ارتباط با واحد فروش شرکت پارس اتیلن کیش با شماره‌های 88202060-021 تماس بگیرید 

 

محقق لوله پلی اتیلن

امروزه سيستم هاي لوله کشی پلی اتیلن (HDPE) در حوزه وسیعی از خطوط لوله شهری، صنعتی، دریایی، حفاری، دفن زباله و کشاورزی به کار می روند. کاربرد مطلوب لوله‌های پلی اتیلن در موقعیت هایی چون سطح زمین،حالت مدفون، شناور و سطوح زیر دریا آزمایش و به اثبات رسیده است.

لوله پلی اتیلن قابلیت انتقال آب آشامیدنی، فاضلاب، موادشیمیایی،دوغاب و پسماندهای خطرناک و گازهای فشرده را دارد.

وب سایت: www.parsethylene.com

5 نظرات

 • لینک نظر قربانی قربانی دوشنبه, 03 دی 1397 13:01

  با سلام , متنی دیدم در مورد پارس اتیلن کیش , من جلسه ای حضوری خدمت آقای فاضلی جهت خرید لوله پلی اتیلن بودم و در آن جلسه که یکی از بهترین جلسه های کاری من بود , آقای فاضلی را فردی بسیار دانا و رهبری کم نظیر یافتم
  ایشان با فکر خوب و با تکیه بر محور کیفیت توانسته نام شرکت خود را به خوبی بر سر زبان متخصصان حوزه بیاندازد و همگی متفق‌القول بر این باورند که لوله و اتصالات تولیدی این شرکت از بهترین مواد اولیه و با بالاترین کیفیت ممکن تولید شده است

 • لینک نظر راهی راهی دوشنبه, 03 دی 1397 09:48

  در محل پروژه‌ای بودم و نام پارس اتیلن آمد و تمامی مهندسین و حاضرین در جمع بلاشک و متفقا همگی گفتند در کیفیت لوله پلی اتیلن و اتصالات پارس اتیلن هیچ شکی نیست و بهترین محصولات این صنعت را عرضه میکنند.
  همیشه موفق باشید و توسعه‌ای پایدار داشته باشید.

 • لینک نظر سهیل رزمی سهیل رزمی دوشنبه, 03 دی 1397 05:53

  من از پارس اتیلن لوله خرید نداشتم و تنها برای استخدام به آن شرکت مراجعه کردم و محیطی بسیار منظم و اداری دیدم که دوست داشتم در آن محیط مشغول بکار شوم ولی متاسفانه بعد از مصاحبه با من تماسی گرفته نشد . ولی هنوز نا امید نشده ام و چند وقت یکبار در سایت آنها رزومه را پر میکنم و بلافاصله پاسخ میدهند
  امیدوارم همیشه موفق باشند

 • لینک نظر شیوا نصیری شیوا نصیری یکشنبه, 02 دی 1397 10:17

  محصولات پارس اتیلن کیش همیشه به کیفیت بالا شهرت دارند و معروف هستند و تقریبا تمامی محصولات آنها از استاندارد بالایی برخوردار است , اما قیمت محصولات آنها نیز بالا است و ما که از طریق مناقصات خریدها را باید انجام دهیم , نمیتوانیم از محصولات این شرکت استفاده کنیم
  از مسئولان این شرکت درخواست داریم تا تدابیری به کار ببرند که در مناقصات دولتی نیز شرکت کنند.

 • لینک نظر نگین قاسملو نگین قاسملو یکشنبه, 02 دی 1397 10:14

  من مشتریان شرکت پارس اتیلن کیش هستم و مدت زیادی است که با این شرکت مشغول همکاری هستیم و تقریبا تمام نیازهای پروژههایی که در جنوب ایران و سواحل خلیج فارس داریم , اعم از لوله و اتصالات پلی اتیلن را از این شرکت تهیه میکنیم
  موفق باشید

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

Social Icons

polyethylene industry

سایت صنعت پلی اتیلن دانشنامه و پایگاهی با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت لوله پلی اتیلن را برای استفاده عموم گردآوری نموده به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت لوله پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای دانشنامه لوله پلی اتیلن مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.