چاپ این صفحه
نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

لوله و اتصالات پلی اتیلن

لوله و اتصالات پلی اتیلن غالبا به عنوان لوله و اتصالات صنعتی شناخته می‌شوند.لوله و اتصالات پلی اتیلن فاضلابی که برای انتقال فاضلاب و پساب در سایزهای بزرگ استفاده میشوند و برای فاضلاب خانگی از دیگر انواع لوله و اتصالات پلیمری استفاده میشود که پلی اتیلن جزو آنها نمیباشد البته لوله و اتصالات پلی اتیلن بهترین گزینه لوله و اتصالات جهت شبکه توزیع گاز است و همچنین این لوله‌ها برای شبکه آب آشامیدنی مناسب هستند و خواص مکانیکی بی‌همتای لوله و اتصالات پلی اتیلن آنها را به انتخاب اول کارفرمایان و مشاوران در پروژه‌های عمرانی تبدیل کرده است.

انواع لوله و اتصالات

انواع مختلف لوله و اتصالات ( لوله اتصالات صنعتی و یا لوله اتصالات خانگی ) به جنس آنها و کاربرد لوله و اتصالات مرتبط است لوله و اتصالات فولادی , لوله و اتصالات چدنی , لوله و اتصالات پلی اتیلن , لوله اتصالات خانگی و ....... وجود دارند که برای انتخاب مناسب‌ترین نوع لوله و اتصالات بهتر است ابتدا به کاربرد آن و نوع سیالی که در لوله و اتصالات جاری خواهد بود دقت شود.
لوله و اتصالات مواد نفتی غالبا از انواع فولادی است , و همچنین لوله و اتصالات برای سیستم فاضلاب خانگی و تاسیسات دفع فاضلاب همگی از جنس پلی اتیلن است و همچنین لوله و اتصالات سیسستم گرمایشی ساختمانها از لوله PEX و اتصالات آن از جنس برنج است و برای انتقال آب شرب در ساختمانها از لوله و اتصالات پلیمری استفاده میشود و شیر آلات از جنس برنج و استیل خواهد بود و لوله و اتصالات برای انتقال آب شرب در فشار بالا تا سایز 730 میلیمتر را از لوله و اتصالات پلی اتیلن انتخاب و استفاده می‌کنند.
بهترین نوع لوله و اتصالات پس متناسب با نوع سیال و کاربرد لوله و اتصالات باید انتخاب شود و هر مدل و جنس لوله و اتصالات کاربرد خود را دارند.

قیمت لوله و اتصالات

تهیه لوله و اتصالات مناسب با بهترین قیمت به این معنی نیست که قیمت لوله و اتصالات پائین‌ترین قیمت باشد و همچنین در تولید لوله و اتصالات از مواد با کیفیت استفاده نشده باشد. در خرید لوله و اتصالات و در اولین مرحله باید دقت کافی را داشته باشید که مواد اولیه بکار رفته در تولید لوله و اتصالات از مواد مناسب و استاندارد باشد و همچنین فرایند تولید لوله و اتصالات نیز تحت کنترل واحد کنترل کیفیت باشد و محصولات تولیدی طبق استاندارد باشد  
قیمت لوله و اتصالات به کیفیت آنها مرتبط است و در انتخاب لوله و اتصالات کیفیت را فدای قیمت نکنید و محصول باکیفیت و مناسب خریداری نمائید.
منبع : لوله و اتصالات

Pipe-Fitting-2

 

از آخرین متخصص پلی اتیلن

موارد مرتبط

4 نظرات