صنعت پلی اتیلنرویدادهای پلی اتیلنسمینارهای پلی اتیلنرویدادهاسمینارهاکنفرانس بین المللی یافته های نوین پژوهشی در شیمی و مهندسی شیمی

دومین کنفرانس بین المللی یافته های نوین پژوهشی در شیمی و مهندسی شیمی

کنفرانس بین المللی یافته های نوین پژوهشی در شیمی و مهندسی شیمی

 

دومین کنفرانس بین المللی یافته های نوین پژوهشی در شیمی و مهندسی شیمی قرار است در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی در تهران برگزار شود. در این کنفرانس ضمن مطرح نمودن آخرین دستاوردهای علمی ؛ آنها را در بوته نقد و نظرسنجی صاحبنظران و اندیشمندان قرار داده و محیطی را برای خلق دانش و انتقال آن به محیط کسب و کار فراهم می‌آورند. لذا از کلیه پژوهشگران عزیز برای شرکت در این کنفرانس به منظور ارائه دستاوردهای علمی - پژوهشی دعوت به عمل آمده است.

 

اهداف همایش :

 

 •  تبدیل ایده به محصول دانش بنیان
 •  تبدیل ایده به طرح و طرح به پدیده
 •  بررسی یافته و ایده‌های صنعتی جدید
 •  همفکری و کوشش برای ارتقا سطح آموزش
 •  رسیدن به استانداردهای جهانی و فنآوری های روز دنیا
 •  ارتباط و انتقال دانش دانشجویان با افراد صنعتی کشور
 •  آشنایی دانشگاهیان و صنعتگران با محورها و مسائل مورد نظر
 •  تعامل بیشتر بین نیروهای متعهد, متخصص دانشگاهی و صنعتی
 •  فراهم سازی بستر مناسب برای انتقال دانش و تجربیات صنایع کشور به یکدیگر
 •  آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی, صنعتی و جدیدترین متدهای پژوهشی انجام یافته
 •  حصول اطمینان بیشتر نسبت به توانمندیهای دانشگاهیان, پژوهشگران و صنعتگران داخلی
 •  فراهم نمودن زمینه‌ی جذب طرح‌های پژوهشی و عملیاتی مورد نیاز شرکت‌های صنعتی توسط دانشگاهیان و پژوهشگران و صنعتگران داخلی

محورهای دومین کنفرانس بین المللی یافته های نوین پژوهشی در شیمی و مهندسی شیمی عباتند از:

 

محورهای شیمی:

- پلیمر

- بیوشیمی

- تصفیه آب

- شیمی آلی

- پتروشیمی

- فیتوشیمی

- و…

محورهای مهندسی شیمی:

- انرژی، احتراق و ایمنی

- ترمودینامیک و تعادل فازی

- سینتیک،کاتالیست و راکتور

- زیست فناوری و مهندسی زیست

- مدل سازی و شبیه سازی

زمان برگزاری کنفرانس : 16 اردیبهشتماه 95

مکان برگزاری کنفرانس : دانشگاه صنعتی امیرکبیر

علاقمندان میتوانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی به پایگاه اینترنتی این همایش به نشانی http://petroconf.ir/ مراجعه نمایند.

 

سخن دبیر اجرایی، دکتر سیدجلال حسینی

با استعانت از درگاه حضرت حق، دومین دوره کنفرانس بین‌المللی یافته‌های نوین پژوهشی در مهندسی شیمی و شیمی توسط انجمن بین‌المللی مخترعان و مبتکران با همکاری کمیته دائمی همایش در اردیبهشت ماه 1395 برگزار می‌گردد.

 

بنام خداوند جان و خرد

 با استعانت از درگاه حضرت حق، دومین دوره کنفرانس بین‌المللی یافته‌های نوین پژوهشی در مهندسی شیمی و شیمی توسط انجمن بین‌المللی مخترعان و مبتکران با همکاری کمیته دائمی همایش در اردیبهشت ماه 1395 برگزار می‌گردد. این کنفرانس با هدف گسترش دانش فنی از طریق ایجاد محیطی جهت تبادل نظر علمی و فنی، ارائه آخرین یافته‌های پژوهشی و همچنین تشویق مشارکت محققان برنامه‌ریزی شده است. کمیته علمی کنفرانس از کلیه اساتید، پژوهشگران، صاحب‌نظران، متخصصان و علاقمندان در رشته‌های مختلف مهندسی شیمی و شیمی دعوت می‌نماید مقالات خود را که حاوی آخرین دستاوردهای پژوهشی در زمینه‌های موضوعی کنفرانس هستند، مطابق برنامه زمان‌بندی به دبیرخانه همایش ارسال نمایند. هدف این کنفرانس صرفا ارائه مقاله نیست، بلکه هدف اصلی گردهمایی کلیه متخصصان این حوزه، ارائه دستاوردهای علمی و صنعتی آنها، تبادل نظر در مورد مشکلات این حوزه (چه در صنعت و چه در دانشگاه)، آشنایی با مسائل و دستاوردهای روز این حوزه، و دریافت آموزشهای کوتاه‌مدت است. در این راستا، کمیته برگزارکننده همایش در صدد است با برگزاری برنامه های جانبی شامل کارگاه‌های آموزشی کوتاه مدت و میزگردهای تخصصی، علاقمندان را با آخرین دستاوردهای دانش فنی در زمینه‌های مختلف مهندسی شیمی و شیمی آشنا سازد. بدیهی است که حضور شما پژوهشگران گرامی موجب اعتلای این همایش خواهد شد. پیشاپیش مقدم شما را گرامی می داریم و امیدواریم که با یاری ایزد منان در برگزاری این رویداد بزرگ و مهم موفق باشیم.

 با تشکر، دبیر اجرایی سیدجلال حسینی

دومین کنفرانس بین‌المللی یافته‌های نوین پژوهشی در مهندسی شیمی و شیمی

Social Icons

polyethylene industry

سایت صنعت پلی اتیلن دانشنامه و پایگاهی با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت لوله پلی اتیلن را برای استفاده عموم گردآوری نموده به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت لوله پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای دانشنامه لوله پلی اتیلن مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.