اولین کنفرانس ملی پلیمر در صنایع راه و ساختمان برگزار می شود

 کنفرانس ملی پلیمر در صنایع راه و ساختمان

دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد تا با توجه به نقش محصولات پلیمری در صنعت راه و ساختمان و توسعه رو به رشد مصرف آنها، اولین کنفرانس ملی “پلیمر در صنعت راه و ساختمان” به همراه نمایشگاه جانبی از محصولات و دستاوردها را با مشارکت متخصصان و فعالان این صنعت در تاریخ ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ در تهران برگزار نماید.

 

اهداف کنفرانس عبارتند از:

۱- کوتاه نمودن فاصله بين صنعت و دانشگاه از طريق برگزاری اين نشست علمی مشترک و ارائه نتايج تحقيقات 

۲- معرفی دستاوردهای کنونی صنعت از طريق برگزاری نمايشگاه جانبی

۳- ارتقاء و به روز نمودن دانش تخصصی صنعت گران از طريق برگزاری کارگاه‌های آموزشی

۴- آشکارسازی نيازهای تحقيقاتی روز صنعت و جهت دهی تحقيقات آکادميک برای رفع نيازهای موجود در صنايع

۵- ارتقاء دانش پليمرهای ساختمانی به عنوان يک مبحث بين رشته ای موثر

محورهای کنفرانس عبارتند از: پلیمر در بتن و محصولات سیمانی، کامپوزیت های پلیمری، ژئوتکستایل و ژئوممبران ها، قیر، آسفالت و عایق های رطوبتی پلیمری، رنگ، پوشش، مواد افزودنی و چسب های ساختمانی، فرآورده های پلاستیکی لوله، کفپوش، نما، پروفیل و…، عایق های حرارتی پلیمری و صرفه جویی در مصرف انرژی. همچنین موارد؛ بررسی رفتار حریق در پلیمرهای ساختمانی، پلیمر و فناوری نانو در صنایع راه و ساختمان، محیط زیست و توسعه پایدار در صنایع راه و ساختمان، استانداردها، آئین نامه ها و مقررات ملی و بین المللی مرتبط و فناوری های نوین در صنایع راه و ساختمان از محورهای این کنفرانس است.

علاقمندان میتوانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی به وب سایت www.iust.ac.ir/ncpic و یا دبیرخانه همایش در محل دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران مراجعه و یا با شماره تلفن ۷۷۲۴۰۲۵۵ تماس حاصل نمایند.


منبع : خبرگزاری پلی نیوز

Social Icons

polyethylene industry

سایت صنعت پلی اتیلن دانشنامه و پایگاهی با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت لوله پلی اتیلن را برای استفاده عموم گردآوری نموده به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت لوله پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای دانشنامه لوله پلی اتیلن مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.