اولین همایش بین‌المللی لوله و مخازن کامپوزیتی بهمن ماه 93 برگزار میشود

همایش بین‌المللی لوله و مخازن کامپوزیتی

توسعه همه‌ جانبه و یکپارچه فناوری لوله‌ها و مخازن کامپوزیت به عنوان یکی از مهمترین صنایع کلیدی و زیربنایی، نیازمند تحلیل و تعمق چالشهای در پیش‌روی این فناوری در حوزه‌های مختلف علم و فناوری، سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی می‌باشد.

از این رو، به منظور ایجاد فرصتی برای تشریک مساعی دولتمردان و سیاستگذاران، صاحبان صنایع و دانشگاهیان فعال در این حوزه، آزمایشگاه تحقیقاتی کامپوزیت دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران به همراه انجمن علمی کامپوزیت ایران، اقدام به برگزاری اولین «همایش بین‌المللی لوله و مخازن کامپوزیتی» در تاریخ‌های 8 و 9 بهمن 1393 نموده است.

علاقمندان میتوانند جهت اخذ اطلاعات بیشتر به آدرس وب سایت رسمی کنفرانس به نشانی: www.CPVTCONF.com مراجعه نمایند. همچنین برای شرکتهای محترم علاقمند به مشارکت در قالب حمایت مالی، اطلاعات بیشتر بر روی وب سایت فوق الذکر قرار گرفته است.


منبع : خبرگزاری پلی نیوز

Social Icons

polyethylene industry

سایت صنعت پلی اتیلن دانشنامه و پایگاهی با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت لوله پلی اتیلن را برای استفاده عموم گردآوری نموده به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت لوله پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای دانشنامه لوله پلی اتیلن مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.