مسابقات پلی اتیلنی

رییس هیات مدیره انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن,محسن جمالیان اخیرا نامه ای را برای دکتر حسن روحانی، رییس جمهور منتخب ارسال کرده که به شرح ذیل است :

جناب آقای دکتر حسن روحانی 

رییس جمهور برگزیده ملت ایران
در این روزها باران شادباش بر شما می بارد و هر کسی از سویی جنابعالی را به مهر می نوازد. در این گیرو دار، سخت است تا از ژرفای دل سخنی گفت، چرا که در هنگامه شادباش ها، صداها در هم می پیچد، آنگونه که بازشناختن راست از ریا، حتی برای انسان بینا و خردمندی چون شما هم دشوار می شود.
اما من به عنوان رییس انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، برآن شده ام تا در همین روزهای پر همهمه، خطر کنم و از جنابعالی بخواهم فرصتی بدهید تا برای آینده صنعت و تولید کشور، با افتخار تمام به رایزنی و راه یابی بپردازیم.
می گویند هنگامی که باد می وزد، دو دیدگاه در برابر آن وجود دارد، دیدگاه نخست، ساختن دیوار را در برابر باد برمی گزیند و گروه دوم در برابر باد، آسیاب می سازد. برپاداشتن آسیاب در برابر باد، نماد و نشانه خردورزی و دورنگری است.
انجمن ما با یکصد و نود تولیدکننده و چند هزار کارشناس و صنعتگر ماهر، در ساختن آسیاب در برابر باد پای می فشارد، انجمن ما نهادی است که به همت صنعتگران توانای خود امروز، جایگاهی جهانی یافته است. اما با این همه، صدای این انجمن در کشور خودمان، هیچگاه شنیده نشده است.
جنابعالی بهتر از ما می دانید که بر صنعت و تولید این مرز و بوم چه بیدادی رفته است، در یک دهه گذشته، هیچ دری به روی ما گشوده نشده است و هیچ گوشی سخن ما را نشنیده، نامه های بی پاسخ انجمن ما به دولتمردان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در سال های گذشته، امیدمان را به آینده روشن صنعت بی رنگ ساخته است. امروز که شما از امید و تدبیر می گویید، دوباره نیرو گرفته ایم و در اندیشه هستیم که راه روشنی در پیش داریم. جناب آقای دکتر روحانی، ما شما را نماد خردورزی می دانیم و بدون کمترین گزافه گویی، باور داریم که جنابعالی نیروهای نهفته در نهادهای گوناگون را هماهنگ خواهید ساخت و از برآیند این همه نیروی نهفته، ایران توانا و سرافراز رخ خواهد نمود.
از دیدگاه ما سنگ سختی و سکون باید از سینه صنعت برداشته شود و این کار بزرگ، تنها با پذیرفتن گنجایش های بالای نهادهای صنفی- صنعتی کشور امکان پذیر است.
هر گاه دیوار بلند بدبینی ها از میان برود و سامانه های صنعتی و تولیدی دولت بهبود یابد، آنگاه می توان به چرخش روان و سازنده گردونه تولید امید بست و در پی این امید، می توان پیشرفت شتابان ایران را به چشم دید.
انجمن ما بر این باور است که بسیاری از کارها که در هزارتوی اداری کشور سخت و پپیچیده می نماید، می تواند آسان و روان و بی گزند انجام پذیرد.
اگر جایگاه نهادهای صنفی – صنعتی را درست بازشناسی کنیم و گنجایش های نهفته آن را به تکاپو واداریم، آنگاه چشم انداز روشن صنعت ایران زمین را خواهیم دید. باورداریم که با سپردن بخش های بنیادی کار صنعت به نهادهای صنفی – صنعتی، پیرایه ها و آلودگی ها، از میان خواهد رفت و در آن هنگام، برتری های ناسالم و امتیاز گرفتن ها و امتیاز دادن های بیدادگرانه در زیر میز و روی میز وجود نخواهد داشت.
ما بر این باور هستیم که در سپردن کار به نهادهای صنفی – صنعتی، روش های بازبینی و بازرسی بسیار نیرومندتر خواهد بود.
اگر در شیوه دیوان سالاری صنعتی یک یا چند کارشناس دولتی، رفت و آمدها را می سنجند، در شیوه سپردن کارها به نهاد های صنفی – صنعتی بیش از چند صد چشم، حرکت ها را رصد می کنند و به هزار و یک دلیل صاحبان صنعت و اعضای نهاد صنفی – صنعتی اجازه نخواهند داد کسی پای در راه کج بگذارد، حتی با برهان ریاضی می توان این نکته را ثابت کرد.
نهاد در سال های اخیر، سختی های فراوانی کشیده است و از رویدادهای گذشته و آزموده ها، کتابی خواندنی فراهم آورده است که از لابه لای آن همه، می توان کلیدی ساخت برای گشودن درهای بسته پیشرفت صنعت ایران، همان کلیدی که نماد و نشانه ی تدبیر و هوش شما بوده است.
از شما به عنوان رییس جمهور برگزیده مردم ایران صمیمانه می خواهیم اجازه فرمایید نمایندگان انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن برای یک دیدار خدمت برسند و دیدگاه ها و پیشنهادهایی را با جنابعالی در میان بگذارند، باشد که با سرانگشت تدبیر شما و آزموده های ما صنعتگران، راه پیشرفت میهن مان هموار شود.
می دانیم که آرزوهای بلندی برای سرزمین مان دارید و می دانیم که برای برآورده شدن همه آن آرزوها، اندیشه و خرد جنابعالی کارساز خواهد شد.
با سپاس فراوان
محسن جمالیان - رییس هیات مدیره انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن

رویدادهای صنعت پلی اتیلن و صنایع مرتبط

رویدادهای پلی اتیلن

 

 

رویدادهای صنعت پلی اتیلن که عموما شما نمایشگاه‌های داخلی و خارجی , سمینارهای علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور است را در این بخش اطلاع‌رسانی میکنیم و همچنین سعی داریم که مناقصات این حوزه را که بیشتر به مناقصات تهیه لوله و اتصالات پلی اتیلن است را پوشش دهیم.

رویدادها اکثرا خود دارای سایت و پایگاه اطلاع رسانی می‌باشند که لینک اصلی آنها را نیز در متن خبر آمده است و جهت اطلاعات بیشتر و تکمیلی‌تر به لینک‌های ذکر شده مراجعه نمائید.

سایت صنعت پلی اتیلن در مورد محتوای رویدادها و چگونگی اجرای آنها مسئولیتی ندارد و تنها منتشر کننده خبر بوده و تمامی مسئولیتهای آنها بر عهده برگذار کنندگان است.

مناقصات پلی اتیلن

• سمینارهای پلی اتیلن

• سمینارهای پلی اتیلن

 

 

Social Icons

polyethylene industry

سایت صنعت پلی اتیلن دانشنامه و پایگاهی با گستره‌ی وسيع و متغير از موضوعات مرتبط به صنعت لوله پلی اتیلن را برای استفاده عموم گردآوری نموده به طوری که تمامی اطلاعات ، جديد و قابل اعتماد بوده و همچنین امکان جستجو بر اساس سرفصل‌ها ، زيربخش ها و متنهای مورد نظر نیز وجود دارد . علاوه بر این کاربران میتوانند عضو سایت صنعت لوله پلی اتیلن شده و خود را به نویسنده حرفه‌ای دانشنامه لوله پلی اتیلن مبدل نموده و مطالب خود را در بخش‌ مقالات، انجمنهای تخصصی و وبلاگ سایت منتشر نمایند.